Rýchle pôžičky pred výplatou

Rýchle pôžicky patria medzi najžiadanejšie finančné produkty. Predstavujú rýchle a dostupné riešenie ak potrebujete dočasne vykryť finančný výpadok v rozpočte.

Úver vybavíte cez internet, bez nutnosti osobnej schôdzky a na ich získanie často stačí telefón alebo online formulár.

rychle-pozicky-pred-vyplatou

S výberom vám pomôže špecializovaný finančný portál na rýchle pôžičky.

Rýchle pôžičky často označujeme aj ako pôžičky pred výplatou, alebo sms pôžičky. V severských krajinách odkiaľ model rýchleho financovanie pochádza, dostali rýchle pôžičky označenie fínske pôžičky. Ak sa neviete zorientovať v ponuke pôžičiek a spoločností využite služby odborníkov. Získate prehľad a pôžičku šitú priamo na mieru.

Rychle-pozicky-imgNaši klienti oceňujú, že majú na výber. Ak splníte vopred stanovené podmienky, môžete získať pôžičku so zvýhodneným úrokom, alebo bonusom za pravideľné splácanie.
Euro Pohotovosť Onlinešpecialista na rýchle pôžičky

Rýchle pôžičky rýchlo a bezpečne

Nezaťažujte sa zbytočnou administratívou a papierovačkami na pobočkách. Vyplnenie internetovej žiadosti je bezplatné a nezáväzné, preto môžete porovnať podmienky čerpania pôžicky ešte pred podpisom zmluvy.

Na získanie pôžicky je potrebné pravdivo vyplniť online žiadosť a o ostatné sa postará zákaznícky servis. Stačí si vybrať správný typ úveru, nastaviť výšku splátky, ktorá nezaťaží váš finančný rozpočet a odoslať žiadosť. Vďaka automatizovanému systému je žiadosť o úver ihneď spracovaná a o schválení žiadosti sa dozviete do 15 min.

Výhody rýchlych pôžičiek

  • rýchle vybavenie pôžičky
  • rýchla pôžička je bez nutnosti osobných stretnutí
  • krátka doba splatnosti
  • peniaze môžete použit na čokoľvek potrebujete
  • rýchle pôžičky sú dostupné ja pre zákazníkov s nízkym príjmom
  • overené pôžičky s licenciou od Národnej Banky Slovenska

Prispôsobte si podmienky Pôžičky

zmluva-rychle-pozicky
Špecialista na rýchle pôžičky preberie s vami každý detail a pomôže vybrať správny typ úveru.

Kvalifikovaný obchodný zástupca preberie s vami každý detail, zhodnotí vašu financnú situáciu a pomôže nastavit splátky tak, aby pôžicka nezatažila váš financný rozpocet.

Rýchle pôžicky môžete použit na čokolvek potrebujete a to bez ručitela a bez založenia nehnutelnosti. Férové podmienky, prehľadná zmluva a bezplatná žiadosť patria medzi nesporné výhody rýchlych pôžičiek.

Kto môže požiadať o rýchle pôžičky?

Rýchlu pôžičku môže získať každý občan SR s trvalým pobytom na území Slovenska, vo veku od 18. Rýchlu pôžičku si môžu požiadať aj malí podnikatelia (SZČO), dôchodcovia, zamestnanci, študenti, matky na materskej. Často sa neposudzuje zamestnanecký status žiadateľa, preto je pôžička vhodná aj pre nezamestnaných a klientov s nízkym príjmom.